Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.Csizmás

    félisten

    válasz madgie #79701 üzenetére

    inkább az agglomerációs dombok, törökbálint tükörhegy évtizede fullos, de mások is idejárnak...akadémiázni ;], de a csömöri hétvégi telkeknél is tuti a víkend miatt szaporodnak a beépített medencék, rossz nyelvek szerint a 'tarjáni morénak is itt van háza.

    [ Szerkesztve ]

    "Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

  • #31733248

    törölt tag

    válasz madgie #79701 üzenetére

    Madgie, most tényleg nem azért, de miután leírod nekem, hogy "Ja, kettőnk közül biztos te dolgoztál 2-3 milliárdos házikókban :DDD", azután rajtam kéred számon a kukiméregetést? :N Ebben a körben sokat mozgok és köztük élek (nem anyagi értelemben), de ezt nyilván nem tudhattad, mivel nem szoktam itt erről írogatni. Teljesen véletlen, de van ebből a körből még kisvárdai ismerősöm is (S.M.), az ingatlan.com aktuális kínálatának legdrágább darabja pedig egy barátomé, vendégeskedtünk is nála már.

    #79702 Mercutio_

    Vitatod talán, hogy "a milliárdos vállalkozói réteg előrébb jár a mecénási tevékenység felkarolásában, mint a magyar társadalom egésze"?

    "Btw a (vidéki) mecenatúra az esetek többségében meg is kéri az árát a támogatásának, ellenben a támogatás hasznossága sok esetben vitatható."

    Ennek csak egy kis része a politikaközeli réteg, aki ellenszolgáltatást kap érte. A legtöbb vállalkozó lokálpatrióta megfontolásból ad, mindenféle érdek nélkül, hiszen egy vállalkozó is szeretheti az adott települést és érezhet felelősséget iránta. A fent említett barátom például ingatlanok építéséből és felújításából szerezte a vagyonát. Egyébként építész és orvos, a betegeitől viszont soha semmit nem fogadott el, szó szerint szakmaszeretetből és szívjóságból dolgozott. Csak mivel az ilyenekről nem ír öles betűkkel a média, ezért azt hiszitek, hogy ilyen nincs is. Csak a negatív dolgok jönnek le és az uszítás, a fejekben a kép pedig ebből a szarhalomból áll össze. :(

    #79706 Freddy76

    Oké Freddy, jogos a röhögés, :D de nem is a NER-lovagokról írtam az adakozás önzetlenségét. Annyiból jó, hogy legalább valamennyi visszajön az elsíbolt pénzből.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák