Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolka78

    senior tag

    válasz rbalint88 #62309 üzenetére

    A helyzet az ha én nem iszok cukros löttyöket, akkor kidőlök mint egy liszteszsák. Ez igaz minden helyzetre. A múltkor, még a jó időkben, elmentem bringázni a Pilisbe meg a Budai hegyekbe, mivel asszonyék vásárolni mentek és én kiakartam hagyni. Természetesen az én bankártyámat vitte magával meg a kézpénzt. De gondoltam nekem nem is kell. Itthon megtöltöttem a kualcsom és elindultam. Miután elfogyott már, csak vizet tudtam inni. De a vizzel is úgy vagyok, hogy tényleg nem bírom. Az ásványvizektől meg a csapvizektől teljesen rosszul vagyok. Vízből csak a kútvizeket meg a forrásvizeket bírom ha kell. Sőt, patakból is hamarabb iszok mint mondjuk ásványvizes paklackból ásványvizet. Szóval akkor Perbál és Budakeszi között már kivoltam mint a döglött kutya, már alig bírtam menni, pedig rengeteg vizet ittam. Budakeszin gondoltam bemegyek a mekibe kólázni, mivel szépséges kártyám nállam volt. Erre nem be van zárva :W . Gyorsan kerestem egy éttermet ahol lehet a szépségessel fizetni, és le is toltam 1 liter kólát, utánna rendbe volt minden. MIndegy, egyszer ezt is ki kellett próbálni, hogy mennyire tuti az a víz. Szerintem semennyire.

    Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

Új hozzászólás Aktív témák