Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aleister

    veterán

    válasz Real_Necro #53869 üzenetére

    Az egész onnét indult, hogy nem tudod megnézni a Tamás által linkelt cumót. Tehát már korlátozott valamiben, hogy nem vagy FB user.
    Az általad felhozott érv -hogy ne érjen kéretlen információ- egész egyszerűen butaság. :)
    Ha nem akarod, nem lépsz be, megválogatod a tartalmat, felvett ismerősöket, stb. Ettől még kihasználhatod az előnyeit akkor és úgy, amikor te akarod.
    Hiába gondolod úgy,hogy nem használod az FB-t, a világ ettől még ebbe az irányba megy el, és ha ezt figyelmen kívül hagyod, az bizony maradiság. :)

    Hogy milyen előnyeim származtak az FB-ből?
    - rengeteg régi ismerőst találtam rajta keresztül meg, ezek a kapcsolatok megfizethetetlenek
    - nyertem már kuponokat táplálék kiegészítős és szállásfoglalós oldalra, amiket fel is használtam
    - külön program, site használata nélkül tudom menedzselni a különböző érdeklődési körömnek megfelelő csoportokat, ami által sokkal rugalmasabb, könnyebb az információáramlás
    - események szervezése dettó
    - számomra fontos egyének születésnapjának észben tartása dettó
    - adtam el és vettem fotós cuccokat jobb áron, mint máshol
    - egy rakat emberrel tartom rajta keresztül a kapcsolatot
    - egy csomó eseményről hírt szereztem, amik más esetben nem jutottak volna el hozzám
    ...így hirtelen felindulásból ennyi.

    Összességében állatira megkönnyítői az életem, és nem kevés anyagi hasznom származott már belőle.

    Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

  • t_a_m_a_s

    őstag

    válasz Real_Necro #53869 üzenetére

    Kérdés. Milyen előnyökhöz juttatott téged évek alatt, amit nélküle nem tudtál volna elérni

    Nem az hogy előny, de pl a fiadról a FB-on legalább látok képet amit Tündi posztol, mert te b@szol feltenni ide... ;] ;]
    Nem erőszak ez, persze, csak pont két olyan ember ignorálja, aki fél életét a neten lógja, és amúgy nem tartok maradi gyereknek (te meg Merci)

    Holnap majd jól beletépünk...

Új hozzászólás Aktív témák