Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t_a_m_a_s

    őstag

    válasz rbalint88 #27585 üzenetére

    Nem megindoklásnak (még kevésbé magyarázkodásnak) szántam, csak elmondtam az én verziómat. Azt azért valljuk be, hogy az itteni kis közösségnek eleve vagy egy lövése az ÁtlagJóskához képest, szorult belénk "némi" tech/kütyübuzéria. Van akibe egy kicsit több is a kelleténél ;)

    Ha nem vettünk volna tavaly házat, nem borítanánk oda az összes megtakarítást, nem lenne lassan csereérett a paripa, másodcuccnak én is vettem volna valami kisebbet mint a tükrös. Aztán ha azt éreztem volna, hogy kezd előlépni elsődlegessé, akkor valszeg a tükrös ment volna a háztól. De az élet kicsit átírta a prioritásokat. A másik meg, hogy sógorom elég józan gondolkodású pasi, amellett, hogy anyagilag nem rázná meg egy akármilyen gépcsere, még mindig a D80-al tolja, és szép helyekről hoz haza szép képeket, Azt gondolom, én is inkább lövök pár képet az öregecske tükrössel valami tengerparton, minthogy az íróasztalnál tesztképeljek az új masinykámmal, amit a nyaralás árából vettem :)

    Holnap majd jól beletépünk...

  • MC Pite

    veterán

    válasz rbalint88 #27585 üzenetére

    "addig mondogatja az igazát, hogy a többiek már dacból se adnak neki igazat, mert már a tökük tele vele." - ez jogos, el szokott kapni a hév.
    Idegesít amikor 98%ban olyanok nyilatkoznak valamiről amit nem használtak, és tényként érdekes dolgot állítanak (akár tulajoknak is jól megmondják). Legyen éppen akármelyik gépem épp (tudom, 5100al is volt bajusz akasztás meg korábbiakkal is; meg visszamenőleg is), ezektől független, nem csak a milc (x-es). És nem csak saját gépekre ugrok (vagy nem csak géppel kapcsolatosra). :)
    A legtöbbször nem reklám/hit térités megy, hanem városi legendák felszámolása lenne, de mire odáig jutnánk hogy bazzeg de hát itt a kép/videó/fájl/diagram/akármi, addigra túl van rágva és basznak rá. Ezt későn szoktam feladni/észrevenni.
    De legalább lassacskán felismertem, és igyekszek nem belelovalni magam ilyenekbe.

    Az viszont érdekes hogy olyan miatt vagyok a toppon... na mindegy, aki ebbe látott valamit, az bele akarta látni; nem volt rajtam sapka úgy látom. :U Akik meg elkezdték a kakaskodást... #27545-ig bezárólag semmi trollkodás nem volt.

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák