Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #40935168

    törölt tag

    válasz zolka78 #1279 üzenetére

    Ja, egyetértek. Amúgy a vega nehezebb lenne, de a paleo például simán engedi a szalonnát, vagy a körömpörit :) A gabonát kevésbé, de szép lassan kell menni a megvonással is, különben csak éhségérzet és esti nasi lesz a vége, ami aztán jókora pofont ad az egésznek :DDD Viszont a Big Mac nagy őskedvencem (lehet kövezni) és tegnapelőtt küldtem le egyet, hát nem esett jól úgy, mint régen + olyan savam lett, pff, két napig oltottam, úgyhogy ennyit erről.

    Nem bírom a nehezet, régen nagy evő voltam (annak ellenére, amilyen vékony vagyok) és tényleg úgy van ahogy a könyv mondja, hús+sali oké, de ha még durva szénhidrát is megy rá, na az kiüti az emésztést meg úgy mindent. Halászlevet is imádom, kenyér nélkül (vagy fél szelettel) letolva sokkal könnyebb.. az egész érzés, szervezeted, mindened. Szóval nem bántam meg. Ma esti menü pl. vegyes saláta volt, saját kutyult öntettel: olívaolaj, almaecet, tarkabors-fűszermalomból jó adag bele, méz (házi, helyi, vegyes virágméz, havertól), egy kis fokhagyma (passzírozva), pici nem-jódozott erdélyi kősó, összekutyul, ráönt, elkever, mmmmmmm !!! ;) Hab a tortán egy háromszög parmezán keménysajt ráreszelve durván, na ettől nem tudok megszabadulni még :U de tejet pl. már egyáltalán nem iszok, max a kávét színezem vele.

Új hozzászólás Aktív témák