Aktív témák

  • oviktor

    tag

    Biztos hallottátok már,de hátha van olyan aki nem

    A feleség rajtakapja férjét, legjobb barátnőjével a hálószobájukban.
    A férj magyarázata:

    Hát igen. Megkúrtam. Nem kicsit. Nagyon! A legjobb barátnődet. Az utóbbi másfél évben folyamatosan, minden héten. Ilyen böszmeséget még nem követett el férj a világon.

    De!

    Most beismertem. Ez nem hazugság volt, hanem csak elegem lett ebből az erkölcstelen világból, ahol minden férj titokban a feleség háta mögött aljas játékokat folytat. Ha hazudni akartam volna, akkor keresek egy eldugott motelszobát, és ott elkapok egy 5 rongyos kurvát. De én nem így tettem. A legjobb barátnődet kaptam el, a saját hálószobánkban, a saját ágyunkban. Tudatosan akkor, amikor várható volt, hogy hazaállítasz. Ami történt, nem csak az én felelősségem. Mindketten hibásak vagyunk abban, hogy ez így alakult. Nem figyeltünk oda eléggé egymásra. Tudd meg, az elmúlt tizenhat évben minden férfi akiben csak bíztál, megcsalt téged.
    Eddig én sem voltam elég bátor, hogy szakítsak ezzel a egyértelműen téves életfelfogással, de mostanra elég lett a hazugságokból.
    Amikor azt mondod te még sosem csaltál meg, tudom, hogy hazudsz. És még csak be sem ismered. Egy aljas hazudozó vagy, aki képes lenne élete végéig hazugságokban élni, csak hogy megmentse a házasságát. Egy hazug lotyó vagy és kész. Hiába rongálsz, hiába szaggatod szét az öltönyeimet, ezzel is csak azt bizonyítod, hogy egy primitív ember vagy, aki nem érdemel meg engem.
    Beadhatod a válópert, de én soha nem mondok le a házról, és a gyerekekről.
    Mert inkább maradjanak nálam, mint egy olyan durva, vandál embernél, aki csak, hogy leplezze saját hazugságait, szétveri a fél lakást, ordibál, és félelmet kelt szegény ártatlan gyerekekben.

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    Viktor

Aktív témák