Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Turbolada II

    őstag

    válasz Csapoati #986 üzenetére

    Az Alonso lenne. :)

    "A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

  • Piftuka

    veterán

    válasz Csapoati #986 üzenetére

    "Nekem most ment el a kedvem az egesztol, ezt a ki...ott balszerencset (masnak meg nyilvan szerencse)... Tippelni meg fogok, de kulonosebben mar nem erdekel a dolog."

    Ugyan már, Ati! :N Egyébként "milyen" másoknak?

    Kíváncsi vagyok, hogy ez a hétvége kinek sikerült jól!? Nem lehetnek sokan.

    Én például az előző 3 futamot kihagytam. Esélyem sem volt tippelni, mert nem voltam gépközelben hosszú ideig, és szombaton is mindig később értem haza.

    A mostani futamot is Qorthral segítségével tudtam megtippelni, mert már a tool nem engedte, amikor hazaértem és a gép elé "zuhantam". Amolyan "minden mindegy" alapon egy teljes Massa - Williams hétvégét tettem meg.

    Sajnos ismét bejött, ami idén eddig kivétel nélkül minden egyes alkalommal:
    - A végeredményt tekintve a Williams és a pilótái a tippelésemmel ellentétesen teljesítettek.

    Hihetetlen, de amikor vaciláltam, végül nem bíztam bennük, mindig "arattak". Amikor pedig rájuk tettem a tippemet, akkor mindig csúfos kudarcot vallottak.

    Ezen az sem segít, hogy Massa most mentett néhány pontot. Bottas sikeres befutója esetén még egészen jó tipp is lehetett volna. Így viszont nem sokat ér.

    Ez van.

    "Aquila non captat muscas."

  • Qorthral

    őstag

    válasz Csapoati #986 üzenetére

    Nem, alapvetően egyáltalán nem szerencse kérdése. :)

    Amikor 30+ pontot szereztél, abban nem volt mázli? De, volt, de nem csak a mázli miatt jutottál oda. Azért ha az ember a szívére teszi a kezét, nem hiszem, hogy azt mondja, hogy a szerencse miatt van az elején a tabellának az, aki ott van, illetve a végén az, aki. Lehet fejlődni, ügyesebben csinálni. Ugyanakkor akármilyen jól is csinálod, mindig lehet peched az adott futamon és szerepelhetsz emiatt bűn rosszul (hiába volt jó a tipped), ez benne van. A lényeg az, hogy mindenkinek lesznek szerencsés és peches hétvégéi, így ez a faktor (majdnem teljesen) eltűnik a játékból. Persze akinek kevésbé megy, az ezt nehezebben ismeri el.

    Turbolada: Nem, szerintem te nyertél. A Rosberg első körös tipped +2 pont, a másik különböző randomban pedig nekem csak +1 (Williams után jár a 3 pont, McLarenért 2, a Red Bullért meg Kvyat miatt mindenképp kell, hogy járjon az 1). :)

    [ Szerkesztve ]

    PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

Új hozzászólás Aktív témák