Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz tresh #913 üzenetére

    Volt korábban egy 307-esem (2008-tól 2010-ig, én voltam az első tulaja), aminél egyrészt állandóan kiégett az egyik első izzó (mondtam a szervizben, hogy rendeljenek bele akármennyiért akármit, csak ne kelljen állandóan csináltatnom, de nem tudták megoldani, 2 éven keresztül idegesített a dolog), ill. aminél rengetegszer előfordult, hogy hiába nyomtam a gázt, az autó meg sem moccant, csak egy idő után. Mondtak rá valamit, bütykölgették, de nem javult meg. Utána azt mondták, hogy lambdaszonda-csere, vagy mi, én meg mondtam, hogy jó. Kicserélték, maradt ugyanolyan. Visszavittem, megint csináltak rajta valamit, megint nem lett jó. Ez így ment még 2-3 alkalommal, aztán elváltak útjaink. Na ilyen autó nem kell, hiába gyönyörű és hiába szuper a felszereltsége (másfél millió Ft alatt nem találok olyan kis vagy közepes méretű családi autót, ami max. 7-8 éves, max. 100e km környékén, esetleg egy kicsivel többet futott, és extrák tekintetében megközelítene egy prémium felszereltségű 207 SW-t, de persze lehet, hogy nem jól keresgélek).

    [ Szerkesztve ]

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák