Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz King Unique #2311 üzenetére

    Nézd csak ugyanarra a pendrive-ra a CMD legújabb mennyire fals eredményeket ad!
    Simán letöltöttem, telepítettem és ment a teszt (legtöbben úgysem állítanak rajta semmit)
    1GB tesztfájl, de láttam itt páran türelmetlenek és 32GB pendrive-ot 128MB tesztfájjal mérnek ami kb. vicc eredményt ad :))

    Első kör 1GB tesztfájl

    Az első sor totál valótlan, sosem olvas 160MB-al csak cache-ből a 40MB írás is még cache-es eredmény, semmi köze a valóshoz
    A második sor már valóshoz közeli olvasás de az írás még mindig több

    Ugyanez a pendrive 4GB tesztfájl esetén

    Első sor olvasás még mindig fals de az írás már a valós értéket adja mert itt kifut a cache-ből, második sortól kb. egyezik azzal amit az Atto is mér és ennyit mérek windows alatt is ha kifutott a cache szóval ennek az új pendrive-nak 75-76MB olvasás és 24MB körüli írás a valós sebessége nagyméretű 4+ GB fájl esetén
    Ezért nem kellene hinni minden CDM eredménynek, pláne ahol 128-256MB tesztfájl van bohóckodásnak

    Most másolok egy 12GB cuccot rá windows-ban és néztem kb. 500MB "gyors cache" van ahol 75MB körül ír, aztán az leesik a következő 3GB-ra 35-40MB-os sebességnél majd mikor ez a 3GB "lassabb cache" is elfogy akkor jön a konstans 22-24MB valós sebesség
    Na ezt a CMD nem fogja kimérni így jó lenne leírni a topik összefoglalóba hogy mégis mivel és hogy mérjenek a tagok

    Tessék erről beszélek.
    A Sandisk is bekaphatja amúgy mert szerintem tudják hogy kb. milyen programokkal tesztel a nép és úgy csinálják a vezérlőt hogy jól tudjon szerepelni tesztben

    [ Szerkesztve ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák