Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aneda

    aktív tag

    válasz hcl #14543 üzenetére

    Ha kapnék biztos örülnék hogy kapok (bár biztos egy kicsit gyanús is lenne hogy miért...), ha nem kapnék sem sértődnék meg annyira, gondolván nekem aztán nem sok közöm van hozzá.
    Nézd a Volánnal semmi bajom, nem is sztrájkolnak minden évben plusz pénzekért, teszik a dolgukat rendben, FEJLŐŐDNEK. Az egészségügyben is orbitális pazarlás megy, amit meg kellene szüntetni (MÁV II.), de ott inkább azért fizetsz, mert egyszer te is leszel (biztosan) beteg.
    Nekem azzal bajom nincs hogy a MÁV pénzbe kerül, nekem azzal van bajom hogy a rendes éves költségvetésén felül kerül évi 180 mrd. Ft-ba!!! Ennek ellenére nem fejlődnek semmit sem!
    Minden évben benyögik a vasutasok hogy nincs pénz, és ha nem kapnak nem fog menni a vasút. A vasutasok ki is dolgoznak 4 fajta tervet hogy lehetne javítani a vasúti közlekedésen, érdekes mindegyik változat 180-ba kerül már több éve!!! :W
    És miért fizetik ki az állam? Mert eddig egyik politikus sem volt annyira f@sza gyerek hogy bevállalja azt a sztrájkot, amit akkor kap a nyakába ha nem fizet!
    Ezek után szerinted ez mi? Sztrájk?

    Az oroszok már a spájzban vannak!

Új hozzászólás Aktív témák