Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz aneda #14545 üzenetére

    Hát most ki hogy. Fizetésemelést mindenki szeret kapni. Mint mondtam, ahol én dolgozok ott szoktak emelni. Nem tudom a MÁV-nál szoktak-e, de van egy olyan érzésem hogy nem keresik magukat hülyére...

    Hogy a Volán fejlődik... Hát melyik... A Kapos Volán pl. pár évvel ezelőtt eléggé gáz dolgokat tudott csinálni. Mindenesetre elhiszem hogy fejlődnek (én is autóval járok mivel a jegy drágább buszra is, vonatra is mint a nafta).

    A vasutasok újítási tervei meg... Hát valószínű pont azok a hibásak ebben akik a rossz döntéseikkel errefele terelgették a céget.
    Volt pl. az ütemes menetrend, amit az igazgatótanács nem volt hajlandó elfogadni, pedig ahol próbaképp bevezették ott többen utaztak vonattal. Ennyi...

    Amúgy a BKV-t is sztem ezért nem meri senki befenyíteni ill. a fővárost... De most a melósok mit tudnak csinálni ha valami nem tetszik nekik? A cégvezetők pofánröhögik az alkalmazottaikat. Az mondjuk szar hogy az ügyfelek szívják meg, ha egy acélgyár sztrájkol akkor az kevésbé látványos.

    [ Szerkesztve ]

    Mutogatni való hater díszpinty

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz aneda #14545 üzenetére

    Ahogy én látom a versenyszféra 99% az müködik, fejlődik....

    Az állami szféra meg pár kivételtöl eltekintve nem ráadásul, úgy, hogy minden évben bele kell pumpáni millirdokat a pénzemböl/pénzünkböl.

    Engem aztán k*ra nem érdekel, hogy ez miért van de azt erősen sejtem, hogyha ezen szolgáltatások is magán kézbe lennének/itt is beindulna a verseny akkor sanszosan nagyon durván javulna a szolgáltatás szinvonala és sokkal olcsobb is lenne ez nekünk. De MOon ezt vhogy nem értik meg az emberek.... pedig jól látszik, hogy már nem 6hót várunk egy telefon bekötésre és nem egy !fél autó! árát fizetjük ki érte.... mint annó.

    szerk: Nekem nagyon izgi/tanulságos volt anno a népszavazás. 88%. Innen aztán nem kell sírni ha az egészségügy továbbra és egyre jobban ultraszar.

    Érdemes elolvasni. Csak a kontraszt kedvéért. [link]
    88%...

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák