Új hozzászólás Aktív témák

  • Exian

    őstag

    válasz Lomha 8V #89606 üzenetére

    Végül nem. Maradtam a kisüzemi cserélhető szikvízes megoldásnál. 80 Ft a 2 L palack, akárhogy számolgattam, nem lenne sokkal olcsóbb otthon készítve, és akkor az csak sima csapvíz, klórral, egyebekkel, a szikvíz meg tisztított víz. Aztán helyet foglal a cucc a konyhában, ha tönkremegy javítani/cserélni kell, sok egyéb macera is lehet vele, szóval hagytam a francba.

    Így kényelmesen átsétálok a szomszéd kisboltba, odaadom az üres palackot, kapom a telit, kifizetem és kész :)

    Így ráadásul adok munkát (főleg ebben a nehéz időben) a kisembereknek: kezdve a szikvízes üzemben dolgozóktól, a fuvaroson át, aki kiviszi a kisboltba és végül a kisboltosig + alkalmazottjainak. Persze a Sodastream is munkát ad sokaknak, ez kétségtelen, de főleg multiknak.

    Jobbezígy.

    Ráadásul ezt a fajta palackot számos pécsi kisboltban és zöldtségesnél cserélik (általában mindenhol 80 Ft-ért), most, hogy elköltözünk, már az új helyen is találtam rögtön 2 helyet, ahol lehet cserélni, de ha járok még, szerintem találok még 1-2 helyet párszáz méteres körzetben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák