Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz Ajándékok #87614 üzenetére

    Az nekem nagyon ismeretlen márka. Amúgy jah, erősen utána kell nézni annak, mit vesz az ember.

    IO.sys: Igen, valószínűleg az lesz a cél. Most vettünk ASUS VA249HE monitorokat a céghez, mindössze 33.000Ft-ért VA panelt adnak 24 colon. Ez az első olyan monitor hosszú IT pályafutásom alatt, hogy csak bekapcsoltam és nem kellett beállítani a képet, mert minden jó volt rajta. :Y
    Nézve a 3 nagy panel típust elemző PH!-s cikket, valamilyen javított színvilágú TN panelt kivéve a VA jelenti a megoldást univerzális PC-s használatra.

    M_AND_Ms: Pana plazmánk nekünk is volt, az egy külön kategória a képminőségben... Azt sajnálom, hogy az a technológia is eltűnt, bár az is érzékeny volt a beégésre így 1:1-ben monitornak az se jó.

    A nappaliban majd nálam is fog dúlni a háború, bár a CoD szériából már kicsit kiöregedtem. Nekem a CoD1-2 volt a nagy kedvencem, EAX térhangzással és mosin nagant puskával a kézben. :)

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák