Új hozzászólás Aktív témák

  • Exian

    őstag

    válasz CPT.Pirk #59526 üzenetére

    Teljesen egyetértek én is, nem titok, én is megnéztem pár Swiftet (az volt az alap terv, autószerelőm javaslatára), de egyrészt a rendelkezésre álló pénz gátat szabott (egyszerűen nem találtam annyiért olyat, ami nem rohadna szanaszéjjel, ne lenne oda a motorja, stb, ezzel szemben a Lanosom NEM rohad sehol!), illetve, a 3 gyerek még nagyobb gátat szabott :) Mert gondolkodtunk úgy, hogy igazából nekem kell melóhoz főleg, szaladgálni ide-oda, nem megyünk mindannyian állandóan, de azért ez nem így van. A Lanos sem hatalmas, de azért a 3 gyerekülés nem gond neki. Igaz, nem hatalmas üléseink vannak, meg kettő igazából csak magasító, de szerintem Swiftbe lehetetlen lenne még ezeket is berakni. A Lanosba viszont kényelmesen beférnek, meg nem utolsó sorban 90-nél még nincs süvítő szélzaj :) Bár sokat nem ültem Swiftben, de 90-100nál azért már érezhető ez meg az úgy tudom (tudom, főleg várost említettem, de ettől most tekintsünk el, járunk azért országúton is). De ettől még tökéletes, olcsó és olcsón fenntartható városi autó, ha lenne pénzem, vennék egyet második autónak, akármilyen autóm is lenne fő használatra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák