Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz TRob1 #35673 üzenetére

    Ezt megint nem teljesen értem miért mondod, főleg nekem. Pl Win7, Vista esetén legelső dolog az órát tartalmazó widget komplett kikapcsolása. Telefonon meg ott van a főképernyőn az óra 4 számmal, aztán kész. No meg attól nem lesz benne 3 óra, hogy 3 helyen mutatja. :U
    Apám telefonjának van külső képernyője, ott egy óra van, mikor becsukja a telefont. Időjárásra meg mit vársz? Ált. a Pogányi reptér légköri adatait tudják beolvasni az ilyen forecast progik.

    agressiv: elhiszem, hogy neked tetszik, de ez a tényeken nem változtat sajnos.
    Amúgy telefonról zenét nagyrészt csak utazáskor szoktam hallgatni, ott meg a külső zajok miatt nem túl lényeges ez a kérdés.

    Zenét minőségi fejhallgatón keresztül kell hallgatni, rendes asztali CD lejátszóra kötött fejhallgató erősítőn át, mondjuk egy csöves OTL-el, na az már zenehallgatás, mindenféle equa, dsp vagy számítógép nélkül...

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák