Aktív témák

  • DemetriusG

    csendes tag

    Hello Mindenki!

    Nos kezdem az elejéről. Nemrég megkaptam apám gépét amiben:
    Gigabyte 8I915p-Duo alaplap,
    P4 "prescott" 3,2Ghz 1mb cache,
    Codegen 400W-os táp,
    Raedon x600 128mb kari,
    HItachi 160GB SATA 7200rpm,
    512MB ram, volt(van).
    Nos ugye én sokat játszok szóval inkább arra használom a gépet..
    Egy új videókártyát,Ati 2600xt(PCI-E verzió), +512mb ddr2 ramot vettem a gépbe. A gondom az.. hogy mikor játszok például CS:source al megy maxon meg minden (HDR-EL) de mikor elkezdödik a játék beszaggat , és utána megy minden, de minden egyes pályánál ujra berángat az elejénél, a folyamatos játékmenetü játélkoknális mint például a NFSMW csak egy kicsit szaggatott. Nos letöltöttem a legujjabb Catalyst drivert is a 7.12 est az akadás már kissé lecsökkent de még mindig fennáll a probléma. Olvasgattam és láttam hogy valószinü a tápom lesz a ludas ezért vettem egy Trust 570W-os tápot.
    Nos a játékok még mindig rosszalkodnak, és a másik gondom pedig hogy sourceban fogja magát a játék és feketévé válik a füst, a tárgyak néha a célkereszt és a játékosok nevei is összeolvadnak.A másik dolog pedig ha "véletlenül" nem ujraindul akkor egy hibaüzenetet ir ki a DriverDevicerror félét . És ha utána elinditok egy játékot akkor már ujraindul a gép. Már ugygondolom eleget költöttem a gépemre és mind a videókártya miatt.. egy kicsit idegesít Továbbá arra is gondoltam veszek 2x 1giga ddr2 ramot , hogy hátha a ram lehet a ludas mert ne megyforma márkájuak de az idözitésük ugyanolyan és mind2 ddr2 533mhz.

    Ha bárki tudna segiteni és irni pár okosságot akármit azt nagyon megköszönném !!!!
    Mert, már kétségbe vagyok esve és nemtom mitcsináljak
    Előre is köszi!

    és bocs hogy ennyit írtam :S

    Ui:a gépet egy Ati x600 as videókártyával kaptam.
    Azzal a kártyával is volt némi probléma de azzal nem indult újra a számítógép leginkább csak a DirectDevice errorokat irogatta, de más hibája nemvolt a gépnek.
    A windowsot is ujrahuztam már (teljes formázással), de ugyanugy fennál a hiba.
    A videókártyát sose húztam fel, a memóriája 1100mhzen a core sebesség pedig 800mhz alapállapotban van.

  • KrAt

    veterán

    válasz DemetriusG #1 üzenetére

    512 ram.. itt a hiba :) valszeg kevés neki..

    Mellesleg a táp csederből vederbe (vagymi) mert egyikse egy jó táp :) Konfigot elviszi, de csodát ne várj tőle :)

    Amúgy legközelebb használd a keresőt, balra fenn, és ne nyiss új topicot mindennek :) Vagy ITT kérdezd meg, tuti tudnak segíteni :)

    Üdv, és további jó fórumozást: Atesz

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák