Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz Intruder2k5 #14368 üzenetére

    Az OTP-nél egy picit másképp van megoldva, külön számlaszáma van, de csak a főszámla látja, UTALNI róla csak a főszámlára tudok, hogy külső számláról tudok-e rá utalni azt még nem próbáltam, de emlékeim szerint nem lehet.
    Ha rajta hagyok mondjuk 1000 Ft-t, akkor az addig van rajta, ameddig fel nem használom, vagy vissza nem utalom. Ezen felül van a bankkártyák közötti pénzmozgatás, ami gyakorlatilag ugyanazt jelenit mint az utalás, csak ezzel tudok 7/24-ben pénzt mozgatni a két számla (bankkártya között), ha hétvégén támad kedve az embernek vásárolgatni.
    De mindenképpen én magam tudom menedzselni, hogy mennyi legyen rajta.
    Mivel webes vásárláshoz van kitalálva, ezért úgyis net közelben van az ember ha vásárolni akar :K

    Ja és ha jól rémlik 10 kártyaszámot is lehet hozzákötni a webkártyához.
    Ez mondjuk azért jó, mert vagy jó fél éve eltűnt a webkártyám. Fizettem volna, és nem tudtam.
    Kiderült, hogy az OTP-nél valaki "véletlenül" törölte a kártyámat, reklamáltam, hívtak, hogy elnézést, beállítják az újat, de közben megreklamáltam személyesen is. A csaj mondja, hogy látja egy másik is el lett indítva. Kérdeztem, hogy van díja? Mondta, hogy nem, na mondom akkor lesz szíves nekem mindkettőt aktiválni, még 1x így ne szívassanak meg! Azóta két kártyám is van hozzá.. :DDD

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák