Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    Adott egy 24$-os termék

    paypal-omon jelenleg van:
    16 286 HUF
    Available
    Currencies
    0 HUF
    48,98 EUR
    6,04 USD

    Ha 24$-os terméket €-ként akarom kifizetni, akkor:
    21,75€ lesz

    Engedi is mindkét deviza esetén használni mind2-t


    De ha próbálok egy drágább terméket, akkor csak 1devizát von le a paypal egyenlegemről

    60,38$ vagy 54,71€-osat

    EZ miért van!?


    (mármint már régebben is észrevettem, de csak most kezdett el foglalkoztatni)
    Mert eddig kb. úgy tudtam, hogy ha $-ba fizetek és nincs elég $-om a paypalon, akkor a maradékot az összevont kártyáról szívja le
    vagy most ez akkor valami hiba!?

    (gondolom esetleg kis árfolyam veszteséggel, ha egy devizanembe vonnám a paypal egyenlegemet, akkor jó lenne, de akkor az első rendelés esetén miért engedné mind2 devizát használni!?)

    Bár ez csak withdraw kifizetésnél van, nem, hogy "összekell vonni egyféle devizába"... én legalábbis úgy emlékszem! (bár az utóbbi években, kb. mindig elköltöm, ha esetleg kis pénz csorog a paypal-om)

    Ha erre valami okos tudna válaszolni, azt megköszönném!

    Esetleg, hogy a Mastercard €-s elszámolású (VISA $-os), és ha nincs elég dollárom, akkor euróba vonja le!? Vagymi!? már hülyeséget beszélek, ennek sincs értelme!

    /szerk
    Asszem meg is van a megoldás... ha nincs elég pénz a paypal-on, akkor nem tud olyat, hogy 2deviza + bankkártya, csak 1deviza + bankkártya

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák