Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz V/ #22101 üzenetére

    Nem beszéltem másról... ha elolvasod!

    Beszéltem a kártya hozzáadásról... WebKártya...
    És a PayPal egyenleg pénz kivételről.. Withdraw, hogy az nem mehet az alszámlára...(azaz a "technikai Webkártyára") csak a főszámlára...

    De kine találd már nekem, hogy a Webkártyás számlával nem fizethetek, mint hozzácsatolt kártya, amikor 5éve így van és így használom mindennaposan!

    Az OTP-s 400 Ft látszik is az előző kommentemben, hogy a közleményben 2016.03.13.-ai dátum jegyzés van... de én azt a számlatörténetben csak 2016.03.16.-án láttam... (bár itt volt egy 3napos munkaszünet... ünnep és így banki forgalom is "zárva volt") és így is "csak" 3nap kellett, szal 2-3nap a reális, hogy a számlatörténetben megjelenjen a 400 Ft és a közleményben a 4jegyű kód!

    Amit én is sikeresen beregeltem most újra... a lejárt kártyás izém, amit korábban írtam, és ma sikeresen ki is fizettem ebay-en, amit nem tudtam...


    Látszik, amit márc 12-14.-én próbáltam fizetni Denied, amit meg most 16.-án, az ok és rendben van minden...

    Én nem beszéltem - beszélek feltételezésekről... konkrét tényekről és tapasztalatokról írok-írtam eddig is!

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák