Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz macilaci78 #750 üzenetére

    Elsőre ketten akartunk játszani, valami galériából kellett (volna) képeket lopni. Sikerült 4-5 őrt csendben leütni, de aztán valamit mindig elcs*sztünk. Én az alapot vettem meg, walleten most ennyi volt, majd idővel még gyűlik némi apró a kártyákból (sose voltam jó az ilyenekben, nem értem hogyan tudnak egyesek 10 eurónál többet ezekből összehozni). Talán karácsonyra lesz megint annyi, hogy akcióban behúzzak pár DLC-t (gondolom ha olyankor veszem a GOTY-t, akkor az alapjáték kulcsa nem adható tovább).

    Elsőre nekem tényleg furcsa, hogy fegyvereket lehet DLCvel venni, de remélem azért nagy hátrányok nem lesznek. Előbb vennék heist DLC-t, mint fegyvert, legalábbis így tudatlanul. Ha jól értettem itt is lesznek olyan skin droppok, mint CS:GO-nál? De mi ezzel a baj? :B(Mondjuk az nincsen meg, annyira nem érdekelt soha, főiskolán eleget játszottunk a sima CS-vel, hogy egy életre ne akarjak azzal játszani)

    Skilleknél ez hogy működik? Lvl 100-on mindent ki tudok unlockolni? Itt amit kiválasztok az véglege? Vagy ingyenes a retalent és nyugodtan próbálkozhatok? Találtam caluclatort, de sokat nem tudok vele kezdeni jelenleg. :B

    Ha jól értettem akkor vannak valami napi questek is, meg most valami crimefest, amit végképp nem tudok értelmezni. A crime.net online az ha jól értem a lobby szoba, ahol felvillannak random eventek és abba lehet joinolni/hostolni. Van a safehouse, itt gondolom a cuccaimat lehet alakítgatni (mondjuk 2 sikeres küldetésből nem jött össze annyi, hogy vegyek egy hangtompítót az alap pisztolyra, ez azért furcsa volt. :D )

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák