Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dave118

    senior tag

    válasz Ramos_ #7449 üzenetére

    Helló

    Tudnál/tok ajánlani jól clear speed-el rendelkező budget, liga kezdéshez karikat? Van standard Sweep Mara, FA ranger meg egy Coc Bf+Ek karim, de kipróbálnék valami látványosabb witch buildet. És ha már újat indítok akkor az új ligában tenném. Casual vagyok szóval csak néha van időm POE-hoz keveredni.
    KÖsz!

    ... Ami ami, az az.

  • tibee77

    őstag

    válasz Ramos_ #7449 üzenetére

    Hät na, mazochista vagyok. :D Amugy tenyleg nem valami nehez vele az elet t10ig, azt is simän lehoztam volna ha egyszer (vagyis 3szor :D ) nem szivatott volna meg egy extralife-os elit.Atziri az mär ma durväbb volt, nem is tudtam leölni, egy hangyaf@sznyi elete maradt nekem meg elment mind az 5 (vagy 6?) lehetösegem.Nem is tudom mi ölt meg mert 1 hit voltam.Viszont eletem elsö atzirije volt, szoval nem volt rossz probälkozäs.Az eletem olyan 800-900 között van az energy shieldem meg 3900 környeken.Nagyon szemezgetek egy 600as ES-es occultist vestment-tel traden de lehetetlen elerni az eladokat.A mostanin kevesebb mint 300 van, szoval durva fejlesztes lenne.Amugy mings heart kellett a sok chaos resist miatt (majdnem meglett a max), a midnight bargain meg a dmg miatt, hogy 1el több spectrem legyen.
    A spectrekhez hozzäszolva en mindig bemegyek act3-ba a laboratoryba es jo esetben fel perc alatt, rossz esetben 2 perc alatt megvan a 4 spectre a desecrate-tel.Mivel a desecrate most 19es szintü igy 100as szintü flame sentineleket idezek meg.(värom mär a 20as szintet :U ) Ez a 100as szint ez milyen T szintnek felel meg?

    poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

Új hozzászólás Aktív témák