Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TrollBalint

    addikt

    válasz Rayner #36238 üzenetére

    Reggel már várt a twitteres értesítő, de vagy 2x elolvastam az oldalon, hogy mi van és még akkor sem értettem :D
    Annyi maradt meg, hogy lesz valami gomb, amivel azonnal küldi a whispert (ha érzékeli, hogy fut a játék)
    Plusz - mondjuk az lehet nem ebben a hírben volt - lesz valami funkció, hogy ha kapsz whispert egy cuccra, akkor azt kiemeli a ládádban. Majd rögtön a hír után egy kiegészítés, hogy már dolgoznak rajta, hogy jobban látható legyen ez a kiemelés. A kapcsolt videót megnéztem vagy 4x de egyszer sem láttam semmiféle kiemelést... ezt írták mások is a videó alatti chatben :)

    Viszont én ezt a crossplayt nem olvastam, úgy érted, hogy konzol - pc tudjon egymással kereskedni? Az érdekes lesz (lenne), mert a konzolosok 1 héttel később kezdenek mire elkezdik már lesz egy frankón kialakult piac, tehát ők nem tudnak olyan jó áron kereskedni, mint a PC-sek az első héten. Bár ahogy itt írták eléggé halott a konzol trade, ebből a szempontból jól járnának. Csak éppen kicsit unfair-nek érzem velük szemben.

    https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

  • forguet

    senior tag

    válasz Rayner #36238 üzenetére

    Ja. Elbaszott gondolkodas ez h direkt nem akarjak konnyuve tenni a trade-et
    En pont azert szoktam abbahagyni a jatekot mert akkora fajdalom atgearelni a jelenlegi trade rendszerben
    Sok jatekos alatta oromkodik kommentben en meg sirok
    En baszki q egyszeru trade-et akarok...trade tab, felteszem, es akar akkor is vihessek amikor nem vagyok bent, berakjak az ellenerteket es adios

    Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

Új hozzászólás Aktív témák