Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lokids

    addikt

    válasz freddirty #32263 üzenetére

    Ezt én se teljesen értem, hogy miért kellett az agyonnerf. Sok build ami tényleg képes volt mindent is megcsinálni olyan cuccoktól függöt, amit elég drága volt beszerezni. Oké, hogy van pár száz ember aki mint a gép farmol és 2 nap alatt már nem tudja hova rakni a sok mirrort, de a játékos bázis nagy része szerintem nem ezekből áll. Egy Sirust leverni eddig se ment olyan könnyen, hogy act10 után valami talált gearben leverje az ember. Sőt én még az előző ligában se vertem le, pedig volt pár ex rálocsolva a gladiátorra. De most?

    If you chase two rabbits you will lose them both.

  • Har_melin

    Topikgazda

    válasz freddirty #32263 üzenetére

    Nem fogom a GGG-t védeni, de azt azért ugye érzed, hogy ez a nyüszögés most a van rajta sapka, nincs rajta sapka esete?

    eddig az volt a panasz, hogy egy hónap alatt kijátszotta az ember aligát, utána hagyta a fenébe. Most? Fúj, rohadt GGG, lehet, hogy másfél hónap kell majd hozzá.

    a mostani liga játékosszáma nyilván a béka segge alatt lesz, de ennek elég nagy mértékben nem a mostani tartalom, hanem az előzetes negatív hype az oka. nem egyszer és nem kétszer volt eddig is, hogy egy változtatást már az első héten tompítottak, ettől nem zuhant össze a játék. Itt most sokkal inkább arról van szó, hogy nagyon sokan már eleve a "na ugye, megmondtam, hogy szar lesz" attitűddel kezdtek bele. Amiben a GGG-nek komoly sara van, maguknak csinálták, de ha valaki nem azon zokog, hogy brühühü, elrontották a kedvenc kisvasutamat, hanem elkezd játszani, akkor sokkal kevésbé tragikus, mint amilyennek kinézett.

    Tudom, hogy te rohanni szeretsz, de abban egyetértek a GGG-vel, hogy az nem igaz, hogy a jó aRPG = vágtatás. Ez most egy lassab játkmenet lesz, mint ami felé már régóta tolódott a játék, de éppen ezt a mindent felülíró speed metát legalább annyian bírálták már hosszú ideje, mint most a változtatásokat. Most eltelt 2,5 nap a ligából és a ninján 94-98-as buildek vannak a topban. Holnap reggelre szerintem meglesz az első százas is és sanszos, hogy 96 alatt már nem lehet majd felkerülni a listára. Akinek ez lassú, az nézze a Gyalogkakukkot.

    "Ez nem egy dark souls ahol 1-1 bosst hosszú tanulás után tudsz csak leverni." - Miért nem? Miért kellene a top bossokat 3s alatt farmolni? Magam ellen beszélek, mert én még Sirust sem csináltam meg soha, de őszintén szólva nem is zavar. Én kifejezetten jó iránynak tartom, hogy ha a játékos képességei nagyobb súllyal esnének majd latba (pl. a random onehitek csökkentésével), mint ha a gear határozza meg a sikert.

    Védd a fákat - egyél hódot!

Új hozzászólás Aktív témák