Új hozzászólás Aktív témák

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz tibee77 #7599 üzenetére

    Köszi!
    A trade miatt nem aggódom. Eleve úgy szeretek játszani minden ilyen típusú játékkal (TQ, GD, D3 pl.), hogy a karaktereim egymásnak találják a motyókat, így csak ha valami nagyon kellene vagy elakadnék, akkor néznék rá a piacra. De mivel kezdésnek kifejezetten a budget kategóriás (de élvezetes játékot ajánló) buildek között nézelődtem, így ha "beüt a krach", max. 2-3c felhasználásával ott is mindent be tudnék szerezni.

    Egyelőre élvezem a karakterépítgetést, éppen egy másodikat kezdtem tegnap (a shadow most kicsit pihen; nem untam bele, egyszerűen csak izgatta az agyamat egy újabb karakter is). Ennek kapcsán már kicsit jobban ismerkedem a passzív fával is, mert ehhez már magamnak rakom össze (a shadownál még szolgaian másoltam a kinézett buildet, nem néztem se jobbra, se balra). Persze nem bonyolult a karakter: slayer speckós duelist lesz, earthquake alapú vszg. (erre is nézegettem buildet még a legelején, amikor eldöntöttem, hogy újra belevetem magam a PoE-ba, így a fejemben van, hogy mi kell hozzá), tehát nagyjából adott, hogy mik a fontosak. Már csak optimalizálni kell a passzív fa kirakását, hogy minden beleférjen, ami fontos (élet, páncél, sebzés, rezisztek, charge-ok és némi regenerálódás), és jó arányban legyenek benne.

    Endure. In enduring, grow strong.

Új hozzászólás Aktív témák