Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haller26

    tag

    válasz Nordic #6112 üzenetére

    Szia Nordic!
    Sajnos a munkahelyemen nem tudom megnézni a Twitch-t,ráadásul még hangom sincs(hogy menjenek a 3.14csába....!!),ha meg van 1-2 órám játszani,akkor inkább próbálok fejlődni,ha épp nem halok meg (:
    Eddig Diablo3-mal játszottam de ez a game sokkal komplexebb és hálistennek nem olyan röghöz kötött.Nagyon ezdő vok még és úgy érzem magam mint egy pelenkás baba,aki mindenki idegeire megy és fogalma sincs a körülötte zajló eseményekről és nagy boci szemeivel fel sem fogja hova is csöppent valójában,csak néz ki a fejéből és semmit sem ért. Azért csak olvasgattam és sokan segítettek TS-n is ,mindenki azzal bíztat,hogy az első kari úgyis kuka,kedvesek ((:Jelenleg egy 83s ARC szerű witchnek mondott leányzóval szoktam néha játszani.Akinek van türelme azt arra kérem,hogy írjon nekem fontos " tippek-trükkök-hasznos tanácsok" jeligével egy viszonylag hosszú szösszenetet. Az érdekelne leginkább,hogy mit érdemes felszedni,hogyan tehetek a leggyorsabban szert arra a jó páncélra-pénzre stb...
    A klánból Norbi belinkelte a 88s fát ,de azt mondták,a MOM-t akkor rakjam ki,ha megvan a páncélom ,ami ugye 5 linkkel is 5-6 ex jó esetben ): Jelenlegi 30 C-s vagynommal fényévekre van még 1 átlagos Gear is az ARC buildhez.A trade-ről fogalmam sincs,hogyan is kell használni,mi határozza meg a tárgyak értékét...,na meg mit ne mondjak nem is esik semmi .Most ilyen 6s -7s mapokat tolok,néha a nagyok elvisznek 1-2 kör lootra,amiért nagyon hálás is vok. 1 szó mint száz,már megint sokat pofázok,de remélem sikerült mosolyt csalnom pár vénségesen vén iszapszemű rája ráncos szemére,akik majd felkarolnak és tanuló wandokkal verik a kemény érthetetlen fejembe a PoE rejtelmeit.Válaszotokat előre is köszönöm:
    Pityesz (a PoE klánban vok Btag: Brandon81

    "Van aki nem buta,csak túl okos ahoz,hogy megértsen valamit" pityputy#2982

Új hozzászólás Aktív témák