Új hozzászólás Aktív témák

  • Nordic

    Közösségépítő

    válasz Ramos_ #4094 üzenetére

    Na...hazaértem, rá tudtam kukkantani a build-ötletedre...

    Több dolog problémás ezzel(volt poison trapperem, így van is vele tapasztalatom).
    - Kell az EB, mert nem a mana regennel lesz bajod(azaz nem csak azzal), hanem a manapool-al (is).

    5L poison trap 113mana/db (PA- Conceffect - IAoE - Trap - Empower), 4L 91mana(nincs Empower)

    5L fire trap137mana/db(FT - ConcEffect - IAoe - FirePen - IncBurnDmg) , 4L 114mana(nincs IncBrunDmg), 6L 191mana(6. link egy EleProlif)

    Akkora manapoolt még csak 2 aurával is szinte lehetetlen kihozni, hogy folyamatosan dobáld a trap-eket, pláne, hogy CSAK 20% mana regen van a tree-n, lehet még EB-vel is bajos.

    - Kellenek a Witch Aoe node-jai. A ConcEffect még carcassal is nagyon összerántja az AoE-t, Nem lesz elég hatákony a lefedése a trap-eknek, ja és persze plusz AoEdmg is.

    - Kell az Artic Armour! Hiába Dodge/Phase Acro/Ondar. Egy betalált ütés, és pápá4-5k hp. Nulla dmg midigation-öd van phys ellen, azaz lesz 3 end charge+IC, de az kanyi. Mivel rengeteg helyezkedésed lesz(azaz abból áll majd a játék:D), számíthatsz arra, hogy simán megcsapnak, mert a mobok folyamatosan mozogni fognak ahogy téged követnek---> ebből jön a desync---> ebből a kósza ütés, ami átmegy dodge-on.

    - Ja végül, megvág az Int hiány is...nem lesz miből szintezni a ConcEffect és az IAoE gemeket. Ennyit nem tudsz itemekből megoldani.

    Az IR jobb ennek a buildnek. Ondar/Dodge-nak csak crit ranged-el van értelme szerintem, vagy Blockkal, mert a crites dps-ből oldja meg a dodge 60%-os hiányát, a másik meg Blockkal egészíti ki. Rengeteg az a 60% amivel mégis eltalálhatnak.

    Én Witchből kezdeném, és IR-al, nem Ondar/Dodge-al(csak Trap illetve poison arrow kell): [link]

    Több life/manaregen/Aoe + IR+MoM+AA. Igaz nincs Master Sapper kör, de az nem akkora plusz, hogy megérje felvenni.

    De ha mindenképp Ondar/Dodge a választott, akkor is én így csinálnám. Igaz ez kevesebb life/EV, mint a tiéd, de akkor is több manaregen+EB. Ja és itt nem fér bele a MoM. [link]

    Ja és a High Explosive node-ot is kiraktam...Fire trap mellé kötelező szerintem.

    :)) :)) :))
    Persze ez mind csak észrevétel,
    mindenki úgy hal meg HC-n ahogy akar.

    :)) :)) :))

    :DDD (TROLOLOLOOOO) :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák