Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibee77

    őstag

    válasz Rayner #33958 üzenetére

    Osztom bonedragon velemenyet, 5-6os szinten mar en is gyepaltam öket. A legelsö bosst mudflaten öltem le, elötte meg se probaltam mert eselyem se volt ellenük. Az a harc azert nehez volt, pont valami genyobb boss-szal alltam hadakozni. Volt olyan ami elöl elfutni is alig tudtam. Aztan miutan lenyomtam 1-2-t mar 4 unique cuccom volt es nem volt megallas. Nagyon gyorsan tudtam öket ölni mert szepen fel tudtam szerelkezni. Act1 vegere mar 2 tabom fulllon volt unique cuccokkal. Traden pl. 1c a tabula, brutalis. ;] most lassan 70es szinten leszek, lenyomtam 1-2 mapot, itt viszont mar brutalisak tudnak lenni a bossok. Shaperrel konkretan 5 percig küzdöttem, 3szor le is ölt. Ide mar jo sok dps kell, az meg nincs sajnos meg 6linken se. :DDD igaz hkgy eleg meme karim van(divine ire totem) , traperrel mar tuti kaszabolnam öket. Amugy trapper tenyleg op lehet most(amugy is az) mert endgame cuccai azok kajak majdnem mind uniqueok, szoval siman fel lehet majd öltöztetni öket.)(cold iron point, carcass, stb..) Mar banom hogy nem azzal kezdtem.

    [ Szerkesztve ]

    poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

Új hozzászólás Aktív témák