Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz freddirty #23872 üzenetére

    Szia
    Köszi a választ. :R
    Logitól kicsit félek, mint brandtől. Az uccsó billentyűzetemmel kicsit szívtam. (G910) Nagyon nem jött át, pedig bíztam benne.
    Wireless nekem a töltögetés miatt nem szerencsés. Van egy fülesem, az is wireless, meg egy kis BT hangszóróm, az is wireless. És ezeket folyton töltögetni kell. Plusz van 2 telóm, azokat is.
    Egérnek most egy Roccat Kova van, de elfogytak a gombok. :B A jobb oldali spell slotokat sikerült maradéktalanul bebindelni, de a görgőt is használom aurákhoz. Pedig az jó lett volna, ha megmarad zoomnak.
    Az üvegcsékből is csak 4 fért el, és kéne az az ötödik is Quicksilvernek pl. Meg jó lenne még a mapot váltogatni, fentről középre, és vissza. Harc közben zavaró, ha középen hagyom, viszont haladni könnyebb, és egyszerűbb.

    Van igazából jelöltem, egy Kone AIMO személyében, de nem tudom, hogy mennyire kényelmes a hüvelykujjas használatra. Igen, nekem is errefelé pörgött az agyam. Néztem egy Asus Spathat is, de aztán a rewievek alapján imkább lebeszéltem magam róla.

Új hozzászólás Aktív témák