Új hozzászólás Aktív témák

  • brunnehilde

    senior tag

    válasz brunnehilde #21163 üzenetére

    Gyorsan futottam egy labyrintot és kész is lett a slayer.

    Kellemes meglepetés. Geart egy az egyben áthoztam, aztán nem kiméltem, beküldtem egy-két komolyabb buta modos guardian mapra és ment, és darált, mint a rakéta. Raget raktam be Berserkkel, de rájöttem, hogy a rage még mindig nem fekszik nekem, egyszerűen túl lassan jön és túl gyorsan csökken, tényleg csak a Berserker ascendancynál éri meg. Kár, mert a Berserk skill jó kis boost, ha éppen szükség van rá. :) Szóval váltottam, végül ez lett a 6L: Cyclone - Brutality - Impale - Melee Physical - Fortify - Infused Channeling. Az Impact miatt ezzel a kombinációval van kb akkora AoE, mint a Championnek a Pulverise+Increased AoE-val. Szóval mapozáshoz és a Legiókhoz egyértelműen jobb, bossokhoz meg nem kell cserélgetni a support gemeket. Phoenix megfektetett egyszer, Minot és Chimerat halál nélkül küldtem a másvilágra. Védelme azért nem egy Champion, meg single target ellen se éri el azt a dmgt, szóval nem valószinű, hogy Über Elder killer, de ettől függetlenül erősen ajánlott, ha nem cél a Lvl100 és pár halál itt-ott belefér, mert gyorsabb vele a mapozás. :P

    Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

Új hozzászólás Aktív témák