Új hozzászólás Aktív témák

  • brunnehilde

    senior tag

    válasz mrkog #20891 üzenetére

    Ugyan, kérlek. Bőven elég, ha oltárt állitasz a szobádban és naponta háromszor imádkozol. :R :U :D Viccet félretéve, örülök, hogy ennyire bejött (és bár értékelem a gesztust, adományokat nem fogadok el). :P Nekem ma meglesz a Lvl97, cél mindenképp ebben a ligában elérni a 100-at, először a játékban. ;]

    Az aktuális gear / passziv: [link]

    Lvl97-nél Quickstep helyett a Command of Steel fog menni. Még tankosabb lesz és +5% sDPS.
    Har_melin és nálam ebben a sDPS-ben még nincs benne a warcry (+8% DPS). A configurationnél meg szokott jelenni, hogy warcried recently, most valahogy nem mutatja. Plusz az Impale. Ami érezhetően óriási plusz a Master of Metalnak köszönhetően. A Berserker a játékban a 3,5 millás + impale sDPS-el lassabban ölte a bossokat, mint ez (mire átváltottam a skill gemeket és bementem a bosshoz, elfogyott a rage). Valami más mechanikát ha kitalálnának rá, mondjuk akkor veszitesz el egyet, ha öltél, hittel meg szerzed őket....

    Kiváncsi leszek, hogy végül mit fognak nerfelni, hozzányúlnak-e újra az ascendancykhoz, vagy csak lenyomják a Cyclone sebzését egy 30%-al. Esetleg, ahogy korábban irtad, felviszik a mana fogyasztást. Igazából, ha a passzivhoz és az ascendancyhoz nem fognak komolyabban hozzányúlni a build később is bőven használható lesz.

    Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

Új hozzászólás Aktív témák