Új hozzászólás Aktív témák

  • tibee77

    őstag

    válasz emmm #15428 üzenetére

    Üdv diablo refugee. :D En 2 eve tertem ät, mikor a kepembe nyomtäk ugyanazt a wizard tornado stackelös meta-t es nagyon nem bäntam meg.Azota mär mindent megcsinältam a jatekban es inkäbb csak a currency hoarding az ami erdekel igy minden ligäban.Igaz, hogy mär a lelkesedesem kezd kicsit aläbbhagyni, ältaläban 2 honapig birom, aztän mär unalmas, igaz ez idö alatt több mint 5k ora belement a jatekba, szoval nem is csoda ha kicsit sok mär :D ...

    Szoval, az jo dolog ha tetszik a jatek mär az elejen, sokakat eltäntorit peldäul az összetettsege az elejen (skill tree :D ).Nem tudom, hogy hogy kezdted el a jatekot, olvastal egy buildröl aztän megcsinältad (vagyis hozzäkezdtel) vagy gondoltad majd a sajät fejed utän mesz.Ha a mäsodik lehetöseg akkor csak idö kerdese es tuti az elsö fog ervenybe lepni, mert kukäzod a karidat miutän eszreveszed hogy minden egyhitel, dps se lesz eleg stb., stb..Ez mindenkivel igy van, nincs mit tenni, a poe nem egy kezdö barät jatek.Ugyhogy most csak annyit tudok mondani, hogy igen, a minionok nagyon erösek tudnak lenni viszont a kirakott crit peldäul semmit nem fog erni ha minionokkal mesz.Azoknak a sebzeset csak az olyan node-ok növelik a skill-treen amiknel ott van hogy konkretan minionokra vonatkozik.Vagyis neked a färol csak kb. minionos dolgokat, life-ot,resistet, manat esetleg kell kiraknod ha azokkal akarsz ölni.Meg persze fasza minionokat buffolo cuccokat kell felvenned.De majd magadtol is räjössz idövel.Addig is gl hf meg miegymäs. :)) Meg valami, en anno pont egy minionos builddel kezdtem ami nagyon fasza meg erös volt, csak arrar nem figyeltem, hogy a build müködesehez kell konkretan egy eleg dräga item (anno dräga volt) es anelkül probältam ervenyesülni.Nagyon skilles voltam igy is, mert elsö ligämban ezzel a karival (ami vegül totäl zsäkutca lett) t11es mapokig jutottam, ugyhogy igy visszagondolva elegge büszke vagyok magamra, annak ellenere hogy beszivattam sajät magamat es kukäznom kellett a karit. :D

    [ Szerkesztve ]

    poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

Új hozzászólás Aktív témák