Új hozzászólás Aktív témák

  • tsabo84

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nekem is partíció összefűzési problémám van. Össze akartam fűzni egy 2 gigásat (D: ) egy 70 gigással (E: ) a Partition Magic 8.0-val (mind2 vinyón volt adat - elég sok). Oké, ujraindul a gép, elkezdi a folyamatot, nagyon lassan megy, kb. 3óra hossza alatt 23 %-nál jár, közben tanulok a pénzügy vizsgámra. :O Aztán egyszer bekapcsolom a monitort, hogy megnézzem, hogy hogyan is áll a dolog már, erre látom hogy jön a win xp bejelentkező képernyőe, szokásos ''Üdvözöljük''. Na mondom király, pont végzett! Total commander --> erre látom hogy az E: eltűnt teljesen (a 70gigás) Megnyitom a Part Magic-et, azt mondja hogy a gép vmi ''power lost during the operation'' miatt nem tudta befejezni a folyamatot, de ha akarom visszaállít mindent az eredetibe. Na mondom okaj, állítson! Erre ''searching for recovery markers...please wait'' és ez ment kb. 7 (!) óra hosszáig, ugyanis éjszakára felkapcsolva hagytam a gépet, hátha hosszú lesz a folyamat... De semmi eredmény... Mivel tudnám visszahozni a 70 gigás partíciót? Rengeteg középiskolás emlékem van/volt rajta... :F A Part Magic BAD partition-t ír ki... Nem tud vele semmit kezdeni. :( De szerény számtek tudásom alapján nem veszhettek el az adatok, hiszen nem csináltam az ''összefűzés'' után semmi más ''operation''-t. :(

    Ha tudtok valami okos megoldást, légyszives segítsetek!

    Előre is thx

    tsabo84

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák