Új hozzászólás Aktív témák

  • olcsibácsi

    csendes tag

    :C :C :C
    Üdv harcosok:)
    örülök hogy idetaláltam meee' én is perpillanat ugyanezen agyaltam :P
    helyzet az hogy (mint mindenki?) én is feleslegesnek tartom a win helpjét, ám néha mégis bele-bele kukkant az ember fia.... :Y

    nos a kérdés persze többféleképpen is megfogalmazható...de a lényeg hogy EGY meghajtó betüjelet akarok, és teljesvincsi kapcitást, még akkoris ha daraboltan hevernek szanaszéjjel a partíciók rajta!

    Még régebbről asszem win98ból derengett valami a kötetek becsatolásáról...
    és lássatok csodát, XP alatt is van ilyen, kifejezetten NTFS fájlrendszerekre.

    Megjegyzések

    Ha elfogynak a meghajtóbetűjelek, csatlakoztassa helyi köteteit meghajtóbetűjel nélkül.
    Ha szükséges a kötet területének növelése a meglévő merevlemez újraformázása vagy cseréje nélkül, akkor egy másik kötethez tartozó csatlakoztatási útvonallal megoldható a probléma.

    A több csatlakoztatási útvonallal rendelkező kötet használatának előnye, hogy minden helyi kötetet elérhet egyetlen meghajtóbetűjel (például a C:) segítségével. Nem kell fejben tartania, melyik kötet melyik meghajtóbetűjelhez tartozik, bár szükség esetén a csatlakoztatott helyi kötetekhez meghajtóbetűjelet is hozzárendelhet.




    ____az ikszpéket lelővik, ugye?____

Új hozzászólás Aktív témák