Új hozzászólás Aktív témák

  • -=MrLF=-

    senior tag

    TX-42AS650E tapasztalatok:

    Egy 1x éves 28" Panasonic CRT váltott, egyenlőre a UPC boxból kapja a jelet Scarton, a boxon nincs HDMI, mediacardot intézek majd hozzá. A TV szoftvere egyből frissült, a menürendszere gyorsan reagál az SD adások jól néznek ki rajta. Meg vagyok elégedve vele. Hálózatról (vezetékest használom), DNS-320 NAS/notebookról viszi a filmeket avi, mkv, lehet hangsávot/feliratot váltani az options menüben. Tabról egy mozdulat filmeket/képeket átküldeni a TV-re [Panasonic TV Remote 2] alkalmazással, távirányítani is lehet vele azonnal reagál.
    Amit eddig nem tud, az a DVD iso és DVD video TS struktúra lejátszás, iso-t nem találja meg video TS könyvtárba belépve vob fileokat viszi de azért ez mégsem ugyanaz. Erre megoldás lehet a DLNA (UPnP AV) szerveren keresztüli lejátszás azon keresztül biztos menne, majd kipróbálom. Blu-ray iso-t nem próbáltam szerintem azt sem vinné következtetve az előbbiekből. Ezekre megtartom az Asus O!Play HDP-R1 az visz minden ilyesmit.
    Ez az android kijelző tükrözés érdekelne majd hétvégén utánanézek még erről írhatna valaki, hogy hogyan kell beállítani, esetleg link.

    protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

Új hozzászólás Aktív témák