Új hozzászólás Aktív témák

  • d@minator

    addikt

    Sziasztok! Én is vennék ózóngenerátort ezért yorsan felmértem a piaci lehetőségeket és az alábbiakra jutottam. Nagyjából 4 féle generátort lehet kapni.

    1. Ezek az ebay-en és banggood-on kapható generátorok. Rém olcsók és nem igen tudnak kevesebbet, mint a 2. "fajta".
    Egyszerű lemezház, olcsó időzítő, kis légszállítású ventilátor, általában a földelés hiánya ami azért jó ha van viszont egy 30g-ost 24 ezerért, kisebb teljesítményűeket 16 ezerért árulják. Cseh, Spanyol raktárból ingyen postával pár nap alatt itt van.
    Ezekből ha többet veszel elromlik ott a másik vagy egy időben használhatsz kettőt olcsón.
    Persze vannak hazudós árusok. pl. [link] ez nem tudhat 50g-t csak 30g-t. Ez már igaz: [link]
    Ha két ózonlapot látsz benne nem lehet 24g, mert egy ózonlap tipikusan 5grammot tud (de van 3,5g, 6g, 7g is). Fentebb említett kétoldalas ózonlapot nem találtam.
    Nem gondolnám, hogy az ózonos része hamar tönkremegy esetleg az időzítő ami pótolható ha meg nincs földelt kábel az is pótolható olcsón.

    2. Ugyanaz, mint az 1. csak Magyar bolt árulja 30-60 ezer forintért ugyanazt. Kifizeted az ÁFÁ-t, bolt hasznát, garanciát stb. Kapsz 1 év garit, ami kopó alkatrészekre nem vonatkozik.
    Itt is van átverés pl. ez biztos nem tud 32g-t. [link]

    3. Ezekbe nagyon nem lehet belelátni de valami hűtőbordás belsejük van Airthereal, Ulsonix. Akár igaz is lehet a "gramm" paraméter, de a ventik elég picik.

    4. Magyar (és egyéb) gyártású minőségi generátorok. Ezek minőségiek, tartósabbak, nagyobb a légszállításuk így nagyobb helyiségben is elérhető velük az az ózon koncentráció ami a fertőtlenítéshez szükséges. 2-3 év garanciásak de viszonyításképpen egy 30g-os 136-160 ezer Ft körül van.

    Szerintem mindegyiknek van előnye attól függ kinek mi a fontos. Ha másképp látjátok vagy van tapasztalat ne tartsátok vissza. :)

Új hozzászólás Aktív témák