Új hozzászólás Aktív témák

  • #45997568

    törölt tag

    válasz Milka 78 #7341 üzenetére

    Hat sztem a leendo gepemen meg az a driver van amit fel eve ratettem :P

    En nem nagyon akarok mar uj kutyukkel foglalatoskodni, a "mindig mindenbol a legujjabbat-legjobbat" hozzaallasbol most a csak akkor fejlesztek "ha mar nagyon kell" jon egy darabig.

    Az a ket eves gep meg egy-ket evig eleg lesz ugy erzem. A "szakmai" topikok jo reszet hanyagolom, ilyen vs meg tsai nem erdekelnek, ami ott megy koszonhetoen par primitiv agyatlan eszlenynek koszonhetoen felejtos, es itt jegyeznem meg h Abu for president! :K

    tailor, sztem ha nem muszaly ne eroltesd a PC piacot, tularazott es csak arra megy hogy lehuzzanak.

    Ami hardver atment a kezeim kozul, abbol a ket AMD-s konfigom volt a legjobb, az Inteles az OC Formula miatt nagy kedvenc, a 980Ti meg a 1080 nem volt rossz, mondjuk oke. A Zotac az mocsok szar, Giga is, Palit az egy csodalatos alkotas szerintem, na az a 980ti az penge volt.290X meh, Furyka, hat na, a Vega meg tuti jo. 8350 remek proci, alulertekelt de szerettem, 4790k nem rossz, az is golden sample volt 5GHz 24/7, az uj Ryzen procim kanadabol meg a csucs, szoval igy elnezve nekem lehet jonni a sok okostojasnak h Intel-NV a kiraly, oke... :U :DDD

    Amugy meg a nap vegen mindegy mi van a gepedben, amig amire kell megy rendesen... :K

    Ebbol a penznyelobol kiszallok egy darabig, talan Navi-ra visszaterek ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák