Új hozzászólás Aktív témák

  • Milka 78

    nagyúr

    válasz #45997568 #1742 üzenetére

    Én most perpill lehet Ryzen-es cuccra váltanék,de ilyen stabil,jó rendszerem nem volt még mint a mostani.Se egy fagyi,se egy BS.Ha belerakok egy i7-et megy tovább minden a nyugis módján és olcsóért megúszom.
    A Ryzen viszont új dolog,tetszik,de nincs deszka ami támogatná a memóriáimat,ergo a cumi is sanszos.Ellenben innentől meg drága lenne nekem ha memóriát is kéne vennem (ami kb kizárt) és mivel single player/simulator zsoké vagyok és sok régi játékkal játszok,így még előrébb sem kerülnék egy 1700&Asus X370 Prime-al.Ráadásul van még egy-két random dolog ami valakinél tök szuper,másnál meg nem megy az istenért sem.Még mindig vannak gyerek betegségek,nincs olyan kiforrott platform mint az Intel motyója amit kb egy évtizede reszelgetnek.Elég nekem más gépét szervizelni otthonra inkább a nyugit választom,de a szemem rajta tartom a platformon,mert nekem nagyon szimpi cucc. :K
    Ellenben a vga-m marad,mert fhd 75hz-re kellőképpen erős,szerencsére 2 év alatt 1 egész driver problémám volt vele,de ez is a birka w10 miatt.Mondjuk nekem amd oldalon sem volt sok frixim,mert előbb kérdeztem és utána telepítettem,kompakt vizem volt a karin így a sokaknak problémát okozó venti vezérlés is kimaradt.

    Players : Aljas rágalom!!! :DDD

Új hozzászólás Aktív témák