Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Mr X #129 üzenetére

    ezt is meg lehet érteni, mert bizonyos szinten túl én is allergiás vagyok a "tehetetlenségre"... vagyis nem is tudom, hogy ezt a jelenséget tehetetlenségnek lehet-e nevezni? hiába a sok jótanács/bíztatás/buzdítás... sokan hittek a gyerekben, de visszaélt a helyzetével és nem igazán lehetett észrevenni, hogy változtatni akar... volt pár kicsit gerinctelenebb húzása is (pl képlopások, stb... vagy, hogy nyílvánvalóan mással íratta a bejegyzését...) többen megbocsátották azért neki, "mert gyerek"... ez is még elment... de az már engem is nagyon zavart, hogy hiába adottak a normális életkörülményei, hiába lehetne normális fiatalkora, inkább beskatulyázza magát is és nem tesz a megaláztatások meg semmi ellen... mellesleg magasról tesz mindenkire, mert már azóta nem láttam saját postjaiba való írását, mióta tegnap szét lett osztva a ban... ilyen hozzáállással nem csoda, ha az életben is azt kapta, amit leírt... itt mindenféle hendikep nélkül indult és már lassan oda jut, ahova a való életben is... kiborult már nálam is a bili rendesen...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák