Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pohár

    félisten

    válasz Jinxb1rd #9048 üzenetére

    nem nagyon izgultam rá a pontokra, csak egyszerűen minél alacsonyabb szintű csapattársakkal sorsol össze a rendszer, annál idiótábbak sokszor (tisztelet a kivételnek), nagyon népszerű volt az egy healeres felállás (az is Mercy), az ellenfélnél volt Pharah, nálunk Soldier nem, mert mi a fasznak, meg Rein nélkül támadni Volskayán, az is egy élmény volt (volt még egy D.Va rajtam kívül, mint tank), szóval na... meg a szokásos "kurvajódefendcharacterhanzonemcserélemle"

    az esetek többségében meg Zaryát tolom, ritkán van olyan meccs, mikor 2 goldnál kevesebbel végzek a meccs végén

    GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

  • Mustármag

    őstag

    válasz Jinxb1rd #9048 üzenetére

    (SR~2000)Route 66 Defend oldalt Ana(én), Lúcio, D.va, Reinhardt, Mei, Symmetra.
    Másik fél:Ana, Lúcio, Reinhardt, Zarya, Phara McCree
    Phara folyamatosan inzultál. Lehetőségek: -Foglalkozom a Pharával de nem.kapnak healt a tankok.
    -Nem foglalkozom a Pharával imádkozom és életben tartom a tankok ami ki nem szed a Phara
    -Vagy váltok valami olyanra amivel hatékonyan fel tudom venni a harcot a Phara ellen, de senki sem vált kevés az az egy Lúcio elesnek a tankok.
    Ilyen(vagy hasonló) felállásból tegnap este 3x volt részem.
    Én nem azt mondom hogy milyen profi vagyok, de mégis ilyenkor mit kellene tenni?
    Engem nem zavar ha veszitek, az zavar ha utána szükségét érzem egy szájvizes öblítésnek, holott a legjobb tudásom szerint játszok.

Új hozzászólás Aktív témák