Új hozzászólás Aktív témák

  • GmailOutlook

    tag

    válasz InfiniteReality #4416 üzenetére

    A conversation módot az Outlook 2010 -ben nem ismerem, nem használtam, valószínűleg nem is fogom. A G-maiben pedig sajnos nem tudom kikapcsolni. Biztosan igazad van, csak azt nem értem, hogy eddig miért működött tökéletesen a rendszer és péntektől miért nem, ill. mi változott? (Jelenleg ugyebár az IMAP alatt is 2 helyen létezik ugyanaz az üzenet, ugyanúgy minta G-mailben.) Ill. az is logikátlan, hogy G-mail webes felületén a beérkezett mappából áthelyezhetőek a levelek más mappákba és vagy címkézhetőek, az elküldött mappában lévők viszont csak címkézhetők...A beérkező leveleket így fizikailag át lehet helyezni az elküldötteket nem.

    A G-mail összefűzése azért probléma, mert a jelenlegi helyzetben (Outlookomban elküldött mappa jelenleg letiltva) ha küldök egy levelet az Outlookból akkor a webes felületen címkézem (mert csak ott látom, hogy mit küldtem el) és bekerül a megfelelő mappába (is) az Outlookon is, erre válaszolnak, szintén bekerül a mappába, erre válaszolok és azt már csak a webes felületen találom meg az amúgy címkézett üzenetcsoportban, az Outlook mappában már nem. Fogom, átrakom az egész összefűzött levélcsoportot a beérkező mappába onnan pedig abba a mappába áthelyezem amelyikbe tartozik (pl. állás mappa). Ezt követően a beérkező mappából eltűnik az összefűzött levélcsoport, megjelenik megint az elküldött mappában (mindenben ugyanúgy néznek ki a levelek egyesével is mint a beérkező mappába áthelyezés előtt), továbbá most már az eddig hiányzó elküldött üzenete(i)m megjelennek az Outlook 2010 -en belüli mappában is (állás mappa). Ezt ma kísérleteztem ki, most így működtethető a "rendszer". Kicsit sok vele a macera...

Új hozzászólás Aktív témák