Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dizsit

    csendes tag

    Sziasztok!

    A segitsegeteket szeretnem kerni, mert egyedul nem tudtam orvosolni a problemamat.
    Van egy regebbi gamer gepem, integralt gigabites ethernettel az alaplapon. A netem az 1000/300 Mbit-es amit a digi szolgaltat. Az optikan bejovo jelet az altaluk kapott HUAWEI HG8121H tipusu modem kezel, ez pedig direktbe ossze van kotve a geppel egy 20m-es CAT 5e UTP patch kabellel.

    A problemam pedig az hogy jatszas kozben (CS:GO) ugy erzem, hogy laggolok. Van, hogy ugy halok meg hogy en azt latom, hogy a fal moge visszaertem, majd a szerver visszadob egy korabbi poziciora ahol tenylegesen voltam a szerver szerint es meghalltam. Viszont nalam mar sokkal elobb voltam. A jatekszerveren kb 5-10 ms a pingem, loss es choke nem jelentkezik, fps drop-om nincs es atlag 200+ fps-el megy a jatek, viszont a gigabit-es internettel szopodok es nem tudom mi okozhatja a jelenseget. Ha barkinek van barmi otlete, akkor kerem jelezzen.

    Az alabbiakat probaltam:
    - a digitol kertem uj modemet (a jelenlegi az uj es a regebbivel is ugyanez volt a jelenseg)
    - csereltem a halozati kabelt igaz mindegyik cat5e volt de a gigabitet kezelik es letoltesnel nincs problema
    - frissitettem az osszes drivert
    - frissitettem a windows
    - Windows -> Szolgaltatasokban kiiktattam a windows update-et
    - Steam es CSGO re-installt toltam
    Egyik sem segitett.

    Viszont azt tapasztalom, hogyha reset-elem a routert akkor ideig-oraig (valtozo meddig) hibatlan a netem, mintha LAN-on jatszanek aztan megint visszaall a rossz uzemmodba. :(

    Akinek van otlete, vagy volt mar hasonlo szituban annak kernem a szives segitseget!

    Koszi, udv:
    dizsit

    dizsit

Új hozzászólás Aktív témák