Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • snyper990

    őstag

    válasz gyulank #60243 üzenetére

    Akkor leírom sokadjára is magyarul, konkrétan, hátha végre sikerül megérteni: ha a konfiguráció 100%-ig biztosan rendben lesz, akkor azt ki lehet zárni (egyébként legvalószínűbb) hibaforrásként.
    De saját bevallásod szerint sem úgy csináltad valamiért, ahogy az javasolták. Csak „nagyrészt”, ahogy „neked egyszerűbb volt”. Ezt pl. tényleg nem tudom megérteni.
    IP címet pl. még mindig a DHCP-tartományon belülről kapnak az eszközök (.66 és .67, „64-nél kezdi”), annak ellenére, hogy le lett írva magyarul, konkrétan, hogy az nem ajánlott.
    És pl. kliensen biztosan jó jelszóval próbálsz a vendég wifihez csatlakozni? (Az legalább védve van jelszóval?)
    Amíg a biztosan jó konfiguráció nincs meg, addig túl sok változó okozhatja. Amíg azt nem teszed rendbe, addig nem fogsz tudni előrébb lépni a probléma megoldásában. Akkor sem, ha azt hiszed, hogy nem értem, amit írsz. Akkor sem, ha valami okból kifolyólag részlegesen működik.
    A fejedbe vetted, hogy „annak semmi köze ehhez”. De ha ennyire biztos vagy benne, akkor csak van valami ötleted, hogy ahelyett mi okozhatja, nem? Minek van akkor hozzá köze?
    Nem lehet, hogy te nem érted, amit mi írunk neked magyarul, konkrétan?
    Ha meg nem lenne igaz, amit írok, akkor már nem állna fenn a problémád és nem kérdezősködnél még mindig azzal kapcsolatban, nem?
    Minden lehetséges információt megkaptál, hogy rendbe tudd tenni a hálózatod. Innentől csak és kizárólag rajtad áll vagy bukik a dolog.
    Részemről lezártnak tekintem a dolgot. Sok sikert! :)

Új hozzászólás Aktív témák