Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Essejó

    veterán

    válasz zolee001 #51107 üzenetére

    Nekem ez a leírás még magyarul is meg van, de azzal együtt sem vagyok előrébb. Ide másolok belőle egy részletet: Asztali számítógép vagy laptop vezeték nélküli hálózati támogatással vagy hálózati illesztőkártyával (NIC). A számítógépet ahhoz a vezeték nélküli hálózathoz kell csatlakoztatni, amelyre a HP All-in-One készüléket telepíteni szeretné.
    Leírtam, hogy a HGW-ben van egy olyan ficsör, hogy a Lan és a WiFi hálózat külön van választva. Tehát az asztali gépre telepített vezérlő program a NIC-en keresztül nem tud a Wifi hálózathoz csatlakozni, és ez fordítva is így van. Nem tudom a hálót jobban rendbetenni, mert a Sagencom F@st 3890 V3 sajna ilyen, ezt ad a Telekom az 1000/25-ös Koax net mellé, és mivel IPTV is van ezért a Sagent nem kapcsolják Bridge módba, hiába raknák mögé egy IGMP képes Routert. Végül is per pill a telefon távirányítókénti működése nélkül elvagyok, a Scannelést meg megoldottam USB kábelen keresztül, a laptopom meg cirka két éve kölcsön van adva, szóval nem élethalál kérdés a wifin keresztüli lan elérés.
    Ennek ellenére érdekelne egy megoldás, hogy ha még is rászánom magam egy mondjuk ASUS RT-AC1200GU vételére, akkor azt milyen módon kössem a Sagen mögé, hogy működjön. A vérPistikéről meg csak annyit hogy a WPS csak addig volt bekapcsolva a HGW-n amíg próbáltam a lehetetlent, azután megint lekapcsoltam mindkét sávon külön is.

    Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

Új hozzászólás Aktív témák