Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bozont

    veterán

    válasz bozont #17017 üzenetére

    A helyzet még mindig fennáll, de azóta annyi fejlemény van hogy, ki tudtam próbálni egy usb wifi stickkel amivel szintén nem megy rendesen a hálózat az adott gépről. aztán feldobtunk egy ubuntut, amivel nagy nehezen sikerült belőni a hálózatot és működik minden rendesen. Ezzel sikerült kizárni a hardverhibát, egyértelműen valami a Win7-tel van valami probléma.
    Tehát röviden, az öcsém gépéről nagyon lassú a hálózat, másolni nem tud se oda, se vissza (néhány KB/s sebességgel max). Viszont netezni és neten játszani probléma nélkül tud és lanon keresztül is tudunk probléma nélkül. Ami még érdekes, hogy én probléma nélkül tudok róla másolni, de hozzá már én sem tudok, megint csak néhány KB/s sebességgel.
    Egyszerűen nincs ötletem mi lehet a baj, minden beállítást többször is ellenőriztem, nem találtam problémát. Az integrált hálókártya drivere is frissítve lett, próbáltuk tűzfal és vírusirtó nélkül is. Pingelni sem lehet a gépét.
    Esetleg valami ötlet mit kellene még ellenőriznem, hátha átsiklottam valami felett?

Új hozzászólás Aktív témák