Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tamy

    senior tag

    válasz And #16003 üzenetére

    "Ugye a (I)Maximum Ports(/I) beállítás (Administration / Management oldal) 4096-ra van állítva, a TCP / UDP timeout pedig nem túl hosszú?"

    Ezt látod nem néztem, úgy van, ahogy alapból. Az a baj, hogy én helyileg jó 50 km-re vagyok tőlük, csak tegnap volt alkalmam személyesen babrálni.

    Elsősorban Repeater módot szeretnék rajta belőni, de mint korábban írtam, kipróbáltam a Repeater Bridge módot is, és valamiért nem ment. Igaz épp csak átállítottam rá, hátha..., de miután úgy se ment, és nem is az volt a cél, így vissza is állítottam a Repeater módot. Megosztás egyáltalán nem érdekes, ha mégis használni akarnák akkor meg még külön jó, ha a másik routerről nem látszik az erre csatlakozók megosztása. (Persze tudom XP-n is, meg W7-en is be lehet állítani a jelszavas megosztást, nálam így van itthon.)

    Azt meg akkor sem bírom felfogni, hogy ha nem is teljesen jó így a beállítás, de R1 elfogadja az R2-őt, ad neki ip-t is, akkor legalább a pingre miért nem válaszol?

    [ Szerkesztve ]

    Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

Új hozzászólás Aktív témák