Új hozzászólás Aktív témák

  • BobTail

    őstag

    Sziasztok,
    Olvastam az előzményeket, és látom többen hasonló cipőben járunk az utóbbi időben, ami a sikertelen kifizetéseket/utalásokat illeti., de ugyanolyan esetet nem találtam, mint az enyém, ezért vázolnám röviden a helyzetet:
    Szeretném kifizetni Telenor telefonszámlámat Barion tárcával, amihez OTP-s debit és credit kártya is társítva van (volt, mert egyik próbálkozásom az volt, hogy töröltem őket), és sajnos "A fizetés sikertelen" üzenettel találom szembe magam, és hogy forduljak a bankomhoz. Így tettem, lassan egy órája várok válaszukra több felületen is. Az új Internetbank fiókom él, appot is használok, ill. Smartbank appot is tudom még használni, de a webes felületre már nem tudok belépni. Gondoltam ha Nektek ment Revoluttal, akkor majd megpróbálom azzal, csakhogy Revolutra sem tudok tenni pénzt egyik OTP-s számlámról sem :U Függőben lévő kifizetések nincsenek, értesítést és SMS-t nem kaptam, telefonszám megvan adva, szóval ötletem sincs, hol lehet a probléma.
    A fentiek alapján, kérlek tudnátok tanácsot adni, hogy mivel-hol próbálkozhatnék még?! :R

Új hozzászólás Aktív témák