Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nedudgi

    aktív tag

    válasz aDM|RaL^ #31 üzenetére

    Hasonló tapasztalat...Apámnak is van, nekem is...NEkem többet fáj a fejem, de iylen műsör amit elmondtál ritkán van. Apámank kevesebbet fáj a feje, de többször volt/van ilyen műsor mint nálad. Öröklött migrén, egyszer asszem É&T-ban volt egy cikk ahol pöttyre leírták a tüneteket...
    Lehet azóta már rájöttél de:
    -kerüld a fényt ilyen esetben.
    -előtünetekkor gyógyszer az segít, gyorsabban elmúlik, kevésbé erős.
    -idegeskedés előhozhatja, kerüld (amúgy is egészségtelen)
    -előtünet lehet még evéskényszer is (olyankor még nem fáj a fejed, tök jól vagy)
    -illetve előtünet lehet látásban: ''Mintha mindennek fényes széle lenne...''
    Ellenszer állítólag nincs, nem veszélyes együtt kell élni vele. Nekem már elég régen nem volt...De átérzem a helyzeted, eléggé borzasztó. Ha télleg nem találtak semmit akkor nem hinném hogy aggódni kell, apámnak 16 éves kora óta van és most 50. Jah szemüveg van? Szemorvoshoz is menny el...

    It took the computational power of three Commodore 64s to fly to the moon. It takes a 486 to run Windows 95. Something is wrong here. -- SC sig file UBUNTU - KDE - Rock'n'Roll

  • R.Zoli

    őstag

    válasz aDM|RaL^ #31 üzenetére

    Ne félj ha egyszeri eset volt akkor migrénes rohamod volt...Ha többször is előfordul akkor mindenképp menj el neurológushoz...Ennél dúrvább eset is létezik... Az egyetemen nekünk hoztak fel olyan példát akinek órákig féloldali bénulása volt migrénes oham következtében...

    Kevesebb stressz, több mozgás, nomrálisabb étrend stb... Tudod a bűvös szavak amiket mindenki semmibe vesz :)

Új hozzászólás Aktív témák