Új hozzászólás Aktív témák

  • Algieba

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz Andie #489 üzenetére

    A nyakam nem fáj, csak meszesednek a csigolyák, mert tunya ülő életmódot folytatok, hiába gyaloglok sokat, ha semmit sem tornázok, főleg nem mozgatom a gerincemet.

    Nekem is szokott magas lenni a GOT és GPT, olyan 100-as körüli tornázzák fel magukat, amikor fáj a hasam felső része, gyomor-máj magasságban. Szerencsére régen volt ilyen, januárban, azóta visszamentek az értékek normálisra.

    Kiderült, hogy pajzsmirigy alulműködésem van. Erre most már szedni fogom a hormonpótlót. A köszvény is a lusta pajzsmirigy miatt alakulhatott ki.

    A májam enyhén nagyobb, hogy mitől, az nincs kiderítve. Egyszerűen nagyobb két ujjnyival és kész. :) Én sem fogyasztok alkoholt és egyéb vegyszerekkel sem itatom át a szervezetemet. Még a fájdalomcsillapítóval is csínján bánok, ha fáj valami csak negyed szemeket veszek be. És maximum így negyedenként napi 1 tablettát veszek be.

    Jelenleg panaszmentes vagyok, csak a bőröm gyulladt. De ez csak apróság. Biztos valami allergia gyötri szegényt.
    A mellkas kellemetlen érzése megvan, de ha neked sincs szervi baj a hátterében meg nekem sem, akkor nincs mitől tartanom. :)

    A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Új hozzászólás Aktív témák