Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sebaj Fóbiás

    aktív tag

    válasz lovi27 #4048 üzenetére

    Én is azon agyaltam, hogy userre (vagy inkább csoportra) szabva elszedegetném a mappák olvasási, listázási jogosultságait is és totál semmit hagynék, de nem tudom, hogy a megosztáson belül ez tényleg úgy jelentkezne-e ahogy szeretném. Az lenne a célom, hogy a mindennapi szöszöléshez egyszerűen, egy betűjel alá felcstolható legyen a korábban kialakult mappa struktúránk. Annyira megszoktuk már, hogy a Plex saját rendszere is zavar. Perpillanat a Kodival ismerkedem, nagyon úgy tűnik, hogy jelszavas profilokkal meg fogom tudni oldani a filmnézős kérdést, a felcsatolós hozzáférés kérdéskörben meg olvasgatok és babrálok még. Ez a személyre szabott NFS kimondottan tetszik, erre fogok ránézni először, köszi!

    (#4050) iff

    Nem lehet, hogy azt guest-böngészős megoldással csináltad? Én a jelszó nélküli hozzáférést mindenféleképpen kihagynám. Tudom, hogy nem windows-ról beszélünk, de mégis csak arra készülök, hogy az otthoni szennyest netről is elérhetővé tegyem, olyan nincs, hogy nincs jelszó. :)

    Két bolygó beszélget: - Te, képzeld, Homo Sapiensem van.. - Nem baj, ne piszkáld, elmúlik magától.

Új hozzászólás Aktív témák