Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szada85

    aktív tag

    válasz WP14 #73735 üzenetére

    Nem tudom, van-e rá mód esetleg OP-COM-mal belemászni, amint ilyen eszköz közelébe kerülök beleásom majd magam az ilyen finomságokba, egyelöre kézi-automatikus, nekem már ettöl a fülig ér a szám, sose volt még ilyen "okos" autóm, szóval mindig tanul az ember valamit. :D

    Az okos autóra csak annyit, nemrég volt szerencsém egy kézi váltós Cooper S-t fél órán keresztül bántani, azt hittem, rosszul hallok/látok, minden egyes visszaváltásra magától adott gázfröccsöt anélkül, hogy a gázpedálra léptem volna...szokni kellett, elsöre majdnem nekimentem az elöttem levönek, ahogy néztem lefelé, hogy miféle Hobbit ül ott, és bohóckodik a pedállal... :D

    Csóri Röhl, Senna, és a többi legenda az autóversenyzés hajnalán mesterire fejlesztették a "heel&toe"-zás müvészetét, ma meg már egy mikrochip segítségével bármelyik hipszter manó "elöadja"... színház az egész világ. :) ( tudom persze, a Marketing szerint a kuplung élettartamát javítják ezzel, hogy pontosan olyan fordulatra hozza a motort, ami jó lesz, cö-cö-cö, a jampi feeling meg véletlenül jött hozzá...:D )

Új hozzászólás Aktív témák